Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn

Toompuiestee 27 / Paldiski mnt 4 10149 Tallinn Estonia +372 62 88 100
X

You can search by....


City, State

Country

Address

Hotel Name

Zip or Postal Code

... and more. Keep typing to refine search.

Go #runinn

Tere tulemast Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn #runnin jooksuradadele.
#runinn rajad on mõeldud kõikidele külastajatele jalutamiseks, jooksmiseks ja jalgrattaga sõitmiseks, radade algus ja lõpp on hotellis. Rajad on koostatud meie meeskonna poolt, et aidata kõikidel spordihuvilistel, nii pühapäeva- kui tõsistel sportlastel ning jalgratturitel tegeleda oma igapäevase treeninguga. Pakume parimaid jooksu- ja jalgrattaradu, mida siinsel piirkonnal pakkuda on.

Vali alljärgnevast nimekirjast:

Meriton - 2 km
Meriton - 3 km

Lisainformatsiooni saamiseks palun võta ühendust hotelli vastuvõtuga. Mõlemad jooksurajad asuvad Shnelli pargis. Pargis asub Tornide Väljak, mis pakub suurepäraseid vaateid Tallinna vanalinna müürile ja Shnelli tiik, mis on kogunemiskohaks partidele. Peale jooksu ootame sind lõõgastuma meie Vee- ja saunakeskusesse.

TÄHTIS:
Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn pakub #runinn jooksuradasid oma klientide mugavuseks. Hotell ei anna mingeid kinnitusi ega garantiid radade turvalisuse ja sobivuse kohta. Külastajad, kes kasutavad #runinn jooksuradasid võtavad ise täieliku vastutuse kõikide riskide ja vigastuste eest. Enne treeningprogrammiga alustamist soovitame pidada nõu arstiga.