Park Inn by Radisson Central Tallinn

Narva mnt 7C, 10117 Tallinn Estonia +372 633 9800
X

You can search by....


City, State

Country

Address

Hotel Name

Zip or Postal Code

... and more. Keep typing to refine search.

Go #runinn

Tere tulemast Park Inn by Radisson Central Tallinn #runinn radadele
#runinn rajad on meie hotelli juurest algavad ja seal lõppevad rajad, mida külastajad võivad kasutada jalutamiseks, jooksmiseks või jalgrattasõiduks.

Need on mõeldud selleks, et kõik spordisõbrad – pühapäevasportlastest kuni tõsiste jooksjate ja jalgratturiteni – saaksid oma treeningrutiini jätkata. Tegemist on piirkonna parimate jooksuradade ja jalgrattateedega.

Valige omale sobiv järgnevast nimekirjast: 

Tallinn Kadriorg 5 km #runinn

Vaid mõni kilomeeter jooksu, või paar peatust trammiga, kui tee tundub liiga pikk, ja oletegi kaunis Kadrioru Pargis. Selle rohelise oaasi ajalugu ulatub 17. sajandisse, kui Peeter I siia lossi otsustas ehitada. Täna elab siin Eesti President. Pargis on valgete luikedega järved ja kui jooksmise asemel vaikselt ringi hiilite, võite kohtuda isegi nahkhiirega. Tallinna kesklinnas asuvas Kadrioru Pargis elab 5 erinevat liiki nahkhiiri, mis on üsna ebatavaline nähtus. Rada sobib ideaalselt nii jooksmiseks kui jalutamiseks. 

Tallinn Kalamaja 5km #runinn

Kui tahate joosta ilusas ja samal ajal huvitavas piirkonnas, soovitame teil valida see 5-kilomeetrine rada. Enamus rajast asub jooksjate, jalutajate ja jalgratturite jaoks eraldatud teel. Rada on kaetud peene killustikuga, mis muudab selle väga mugavaks ja jalasõbralikuks. Rada ei ole liiga pikk ning loodetavasti jätkub teil piisavalt energiat ja aega veidi ringi vaadata. 

Raja ääres asuvad mitmed ajaloolised hooned ja see on ümbritsetud ühe Tallinna vanima piirkonna maagiast. Alustage jooksmist mööda Narva maanteed lääne suunas. Jookske edasi mööda Mere puiesteed kuni jõuate Tallinna Linnahallini, mis on ainus Nõukogude perioodil ehitatud avalik mereäärne ehitis. Jookske edasi ja umbes 900 meetri pärast näete paremal Patarei vanglamuuseumi. Ligikaudu 200 meetri pärast keerab tee veidi paremale.  Jookske edasi, kuni näete enda ees kõrgumas Tallinna Lennusadamat. See on Eesti suurim muuseum ning selle raudbetoonist vesilennukite angaarid teevad sellest rahvusvaheliselt olulise arhitektuuri- ja ajaloomälestise. Võite siin veidi aega veeta ja puhata või ümber pöörata ja sama teed tagasi joosta.

Tallinn Pirita 5km #runinn

See on veidi pikem rada. Loomulikult võite te seda soovi korral lühendada ja iga kell otsa ringi pöörata. Rada jookseb mööda Tallinna Lahe kallast. Nautige imelisi vaateid linnale ja merele ning lõõgastavat tuulekest. Teil on kaks võimalust: võite valida privaatsema raja suuremast liiklusest eemal või alustada jooksu otse Narva maantee kõnniteelt, mis viib teid välja samale rajale. Meie kaardil on märgitud üks suund mööda merekallast ja teine mööda Narva maanteed.

Lisainformatsiooni saate meie hotelli registratuurist.

TÄHTIS:
Park Inn by Radisson Central Tallinn hotelli #runinn rajad on mõeldud külastajatele nende mugavuse huvides ja hotell ei anna vastutust ega garantiid #runinn radade turvalisuse ega sobilikkuse osas.

#runinn radasid kasutavad külastajad võtavad endale täieliku vastutuse kõikvõimalike kahjude, sealhulgas vigastuste eest.

Palun konsulteerige enne mistahes treeningprogrammi alustamist arsti või medtöötajaga.