Park Inn by Radisson Central Tallinn

Narva mnt 7C, 10117 Tallinn Estonia +372 633 9800
Check-in Date
Check-out Date
Toad
1
Täiskasvanud
Children

Jõulumuinasjutt

Detsember on Eestis üks aasta ilusamaid aegu. Majad sädelevad jõulutuledes ja maa on kaetud valge lumega.

Jalutuskäik Tallinna vanalinna müüride vahel äratab teis kindlasti jõulutunde. Värske puidu lõhn meelitab teid kohalikku käsitööpoodi ning röstitud mandlite ja piparkookide aroom kutsub teid end soojendama hubases kohvikus. Vilkal Raekoja platsil saavad külalised osa jõululaadast, kus pakutakse laias valikus nii kohalikke traditsioonilisi esemeid kui kaasaegset käsitööd.

Pärast sel jõuluimede maal jalutamist on sobiv aeg turgutada end enne õhtusööki klaasikese kuuma hõõgveiniga. Selleks, et nautida seda ilusat aastaaega sõprade või kolleegide seltsis, oleme koostanud valiku ahvatlevatest menüüdest. Need sobivad ideaalselt jõulude, uue aasta või teiste pidulike kokkusaamiste tähistamiseks. Nende külaliste jaoks, kelle suhtluskalender on sel aastaajal täis seltsielu sündmusi, pakume ainulaadseid elamusi nagu pidulik hommikusöök.

Kui te ei leia meie valikust sobivat toitlustamise varianti, koostame teie jaoks meelsasti personaalse pakkumise, lähtuvalt teie vajadustest ja eelistustest.

Teie peo jaoks on saadaval nii restoranisaalid kui ka teise korruse seminarikeskus. Lisaks sellele saavad korraldajad, kes tellivad jõulumenüü, kasutada ruume tasuta kuni keskööni.

Aitame meelsasti viia ellu teie nägemust meeldejäävast jõulupeost. Valgusefektidest kuni muusikalise meelelahutuseni − lihtsalt rääkige täpsemalt oma südamesoovist ja me teeme kõik selle täitmiseks!

Täiendava info saamiseks toitlustamisvõimaluste kohta või küsimuste esitamiseks võtke meiega ühendust:
Tel: +372 6315 314
E-post: estonia.events@rezidorparkinn.com

Joogipaketid jõuluõhtusöökidele
Rootsi laua menüü rühmadele
Piduliku jõuluvastuvõtu menüü
Pidulik 4-käiguline jõuluõhtusöök
Pidulik 3-käiguline jõuluõhtusöök
Jõulud ja aastavahetus 2015
Pidulik vastuvõtt suupistetega
Jõulu-buffet
Kolmekäiguline jõulumenüü
Pidulik jõuluõhtusöök 24.12