Park Inn by Radisson Central Tallinn

Narva mnt 7C, 10117 Tallinn Estonia +372 633 9800
X

You can search by....


City, State

Country

Address

Hotel Name

Zip or Postal Code

... and more. Keep typing to refine search.

Ametlikud kohtumised ja üritused

Meie ametlike kohtumiste ja ürituste idee tugineb kolmel põhimõttel
Hotelli Park Inn by Radisson ametlike kohtumiste ja ürituste põhimõte on pakkuda paindlikke lahendusi teie soovidele ja keskkonnasõbralikku viisi kohtumiste korraldamiseks, kus delegaatidel on võimalik tehnoloogia abil sidet pidada.

Veebiühendus:
•    Me teame, kui oluline on side pidamine, mispärast pakume teile tasuta kiiret juhtmevaba internetiühendust, mis võimaldab e-kirju saata, otsingumootoreid kasutada ning sotsiaalmeedia kaudu ühendust pidada.
•    Samuti tagame, et meie ruumides oleks vähemalt üks pistikupesa kahe delegaadi kohta ning adapterid erinevate seadmete jaoks.
Valikuvõimalus:
•    Võtmesõna on mitmekesisus. Me tahame, et teie valikuprotsess oleks võimalikult lihtne, mistõttu oleme loonud erinevaid pakette nagu „Tunniajased kohtumised“, „Pool päeva delegaatidega“, „Terve päev delegaatidega“ ja „24h majutuse“ paketid.
•    Kui korraldate meie juures oma järgmist üritust, proovige muu hulgas meie targa toitumise pakkumisi. Targa toitumise pakkumiste hulka kuuluvad toitainesisalduse alusel tasakaalustatud kohvipausid ja lõunapakkumised erinevate toitumiseelistuste alusel. Arvestame samuti erinevate toitumisvajaduste, allergiate ja taimetoitlusega.

•    Kas plaanite korraldada rahvusvahelist üritust? Hotellil Park Inn by Radisson on erinevates paikades üle maailma paindlikke kohti kohtumiste korraldamiseks. Kasutage meie asupaikade otsingut, et leida oma ürituse jaoks sobivaim koht.
Kogukond:
•    Hotell Park Inn by Radisson pakub unikaalset sõbralikku teenindust, mille motoks on Yes I Can!SM.
•    Me hoolime oma planeedist. Meie „Think Planet“ programm keskendub tarkade harjumuste loomisele, mis säästavad vett ja vähendavad prügi. 
•    Meie hotell on alates 2001. aastast olnud rahvusvahelise ökoloogilise hinde andmise programmi Green Key liige. Kasutades keskkonnasõbralikke puhastusmasinaid, -vahendeid ja -meetodeid, oleme loonud teile ja teie ürituste delegaatidele mugava töökeskkonna. 

Info ja broneerimine
Telefon: +372 6315 314
E-post: estonia.events@rezidorparkinn.com