Park Inn by Radisson Central Tallinn

Narva mnt 7C, 10117 Tallinn Estonia +372 633 9800
X

You can search by....


City, State

Country

Address

Hotel Name

Zip or Postal Code

... and more. Keep typing to refine search.

Asukoht

Showing x out of y hotels

Sõidujuhised

Raudteejaam, suuremad magistraalteed ja lennujaam asuvad selle Tallinna kesklinna hotelli ’läheduses
Selle hotelli ’asukoht Tallinna kesklinnas pakub reisijatele mugavust ja hüvesid. Soome lahe ääres paiknev hotell on ainult viie kilomeetri kaugusel Tallinna lennujaamast ning asub raudteejaama ja suuremate magistraalteede lähedal. Külalised naudivad hotelli asukohta lühikese jalutuskäigu kaugusel äri- ja ostukeskustest ning Tallinna sadamast.

Transpordi info:

  • Tallinna sadam - 1 km
  • Raudteejaam ühendustega Eesti suurimatesse linnadesse Tartusse, Valgasse ja Narvasse - 2 km
  • Tallinna lennujaam - 5 km

Sõidujuhised hotellini jõudmiseks
Sõidujuhised Tallinna lennujaamast hotellini. Sõitke mööda lennujaama teed ca 100 meetrit. Pöörake paremale Tartu maanteele ja jätkake ca 2,1 km. Hoidke paremale (silla all) ja jätkake mööda Tartu maanteed, järgides viita Stockholm/E67/Helsingi (Helsinki). Pöörake paremale ja jätkake ca 500 meetrit mööda Pronksi tänavat. Pöörake vasakule ja jätkake 100 meetrit mööda Narva maanteed. Hotell jääb paremale.

Sõidujuhised Tallinna sadamast hotellini. Sõitke veel 22 meetrit. Pöörake vasakule Sadama tänavale ja sõitke edasi 450 meetrit. Pöörake vasakule Mere puiesteele ja sõitke edasi 150 meetrit. Hoidke vasakule ja jätkake mööda Ahtri tänavat 600 meetrit. Sõitke mööda Ahtri tänavat otse edasi. Pöörake paremale Jõe õtänavale ja sõitke edasi 280 meetrit. Pöörake paremale Narva maanteele (järgides kesklinna liiklusviita) ja sõitke edasi 91 meetrit. Hotell jääb paremale.