Park Inn by Radisson Central Tallinn

Narva mnt 7C, 10117 Tallinn Estonia +372 633 9800
X

You can search by....


City, State

Country

Address

Hotel Name

Zip or Postal Code

... and more. Keep typing to refine search.

Tere tulemast!

Tallinna kesklinnas vanalinna lähedal paiknev hotell
See hotell asub kesklinnas ning kõigest 500 meetri kaugusel vanalinnast, 4 kilomeetri kaugusel Tallinna lennujaamast ja vähem kui 1 kilomeetri kaugusel sadamast. Hotelli külalistele on kaubandus- ja äripiirkonnad ning UNESCO maailmapärandi hulka kuuluv ajalooline vanalinn vaid jalutuskäigu kaugusel. Lisaks leidub 5 kilomeetri raadiuses veel teisigi vaatamisväärsusi nagu merepromenaad, Toompea mägi, Lennusadam, Kadrioru park ja Viru kaubanduskeskus.

Meie valikus on külalistoad, premium-klassi toad, superior-klassi toad, sviidid ja peretoad, milles kõigis on tasuta WiFi internetiühendus, kliimaseade ja palju loomulikku valgust. Leidke oma lemmiktoit restoranist Kompass, mis pakub nii kohalikke kui rahvusvahelisi toite, sealhulgas tervislikku hommikusöögipuhvetit.

Õhtul saate lõõgastuda hubases ja lõdvestavas saunas koos mullivanniga, nautides jooki ja kerget suupistet. Külalised võivad oma trenniharjumusi jätkata meie jõusaalis. Hotelli 4 mitmekülgset koosolekuruumi ja vastuvõtuala mahutavad kuni 150 inimest, sobides ideaalselt ürituste ja konverentside korraldamiseks.

  • Kõigest 500 meetri kaugusel vanalinnast, 2 kilomeetri kaugusel lennujaamast ja 1 kilomeetri kaugusel sadamast
  • Naridega peresõbralikud toad
  • Restoran Kompass pakub tervislikku toitu
  • Püsige vormis meie tasuta jõusaalis
  • Hubane ja lõõgastav saun koos mullivanniga
  • Lisatasu eest 2 hotelli parkimiskohta
  • Meie rohke loomuliku valgusega koosolekuruumid mahutavad kuni 150 inimest ning on varustatud uusima AV-tehnika ja tasuta kiire juhtmevaba internetiühendusega.
  • „Happiness Guarantee“ – see on meie lubadus teile. Kui te ei ole millegi üle 100% õnnelik, andke sellest teada mõnele meie töötajale juba hotellis viibimise ajal ja me muudame selle paremaks või te ei maksa midagi.
Hotelli brošüür