Park Inn by Radisson Central Tallinn

Narva mnt 7C,  –  10117 –  Tallinn –  Estonia –  +372 633 9800

Find & Book

is out of Service

The find and book service is temporarily unavailable.
We apologize for the inconvenience due to this.
Please visit Explore hotels to find our hotels.


1
1
0
Rate type
More Options

Less Options
Book Now

Restoranid

Tallinna restorani menüü sisaldab buffet-hommikusööki ja à la carte menüüd
Hotelli restoran Kompass on avatud hommiku-, lõuna- ja õhtusöögiks ning muudeks puhkudeks kogu päeva vältel. Selle Tallinna restorani joogivalikus on gurmeekohv ja värskendavad joogid, saadaval on rikkaliku valikuga buffet-hommikusöök, tervislikud lõunasöögivalikud ja à la carte õhtusöögimenüü. Restoranis on saadaval ka tasuta WiFi-internetiühendus.

Restoran Kompass – värskendavad maitseelamused Tallinna südames!
2014. aasta kevadel renoveeritud restoran Kompass on suurepärane koht ükskõik milliseks söögikorraks. Paindlik sisekujundus võimaldab vastu võtta suuremaid gruppe, kuid sobib hästi ka väiksemateks isiklikeks kokkusaamisteks. Restoran Kompass, mis pakub laias valikus sooje ja külmi toite, avatakse varakult – rikkalikus hommikusöögimenüüs leidub sobivaid roogi ka taimetoitlastele ja eridieeti vajavatele külastajatele. Koogid, puuviljad, salatid, müsli, kohv ja palju muud ootavad teid iga päev.

Muljetavaldavas restorani lõunasöökide valikus on nii kiirtoidud kui ka mitmekäigulised lõunad. Me pakume maitsvaid ja magusaid küpsetatud roogi, salateid, suppe ja praade, mahlu ja kohvi.

Meie à la carte õhtusöögimenüüst saab tervislikke ja põnevaid roogi tellida kuni kella 22-ni. Restorani Kompass à la carte menüü koosneb peamiselt kohalike tootjate hooaja hõrgutistest. Köögiviljad on pärit Eesti aedadest ja põldudelt, marjad meie metsadest ja liha kohalike loomakasvatajate käest. See aitab meil tagada toitude puhta maitse ja tasakaalustatud toiteväärtuse. Lastele on oma menüü, aga neile võib tellida ka väiksema portsjoni à la carte menüü toitudest.

Kontakt:
Telefon: +372 633 9811

À la carte menüü
Lihavõtte buffet-menüü
© 2015 The Carlson Rezidor Hotel Group. All rights reserved.

沪ICP备1404179